Leheimur/ purusti ALTO EPE - 400

Imur/purusti eraisikutele ja kommunaalettevõtetele koduõue, parkide, platside, teede puhastamiseks prügist. Võimalik koguda muru, puulehed, oksad, käbid, tõrud, plastikus karbid, – pudelid jne. kotti. Imurit saab kergesti ühendada murutraktori lõiketekiga ja korjata kokku traktoriga sõites lehed, lõigatud muru, maha visatud plastist pakendid, pudelid ja muu praht.
Kui soovite lehti korjata vaalust või hunnikust saab imutoru otsa kinnitada selleks vajaliku käsihuuliku mille küljes on ratas, et oleks kergem lükata. 

Lehed, muru jne. kogutakse kotti. Leheimuriga kogudes mahub kotti lehti kaks korda rohkem kui kogudes käsitsi. Kott on vastupidav transpordile.  Kott on korduvkasutatav ja valmistatud linasest riidest. Kott on loodussõbralik ja looduses lagunev ning ei reosta keskkonda.  Kotte on võimalik osta meil või hästi varustatud aianduse kauplustest. Eestis kasutatakse selliseid kotte ilupuude katmiseks. Kotti on lihtne vahetada. Imur sobib eriti väiksemate ja tihedalt istutatud alade hooldamiseks.
Koti läbimõõt on 70 cm ja kõrgus 115 cm.

Võib kasutada suuremaid kotte. Kotte on võimalik osta meie käest või suurematest ehitusmaterjalide kauplustest kes müüvad  AS Schetelig aiatarbeid.

Ühe korraga saate minimaalselt 400 m2 suuruse muruplatsi puhtaks lehtedest, lõigatud murust ja okstest.


Lisavarustus
– Käsihuulik 

Miks valida Imur ALTO EPT - 400
– Töökindel
– Ei vaja määrimist
– Saate tellida imuri vastavalt vajadustele ja võimalustele.
– Imuril on eraldi purusti mille abil mahub
kotti kuni kaks korda rohkem lehti.
– Imuril olemas kaitselülitid ohutuks töö tegemiseks.
– Turbiinil on sees saale mis on vahetatav
poltliidese abil.
– Rootor on valmistatud terasest Hardox
450.